Jesteśmy ekipą do zadań specjalnych. Zazwyczaj organizujemy imprezy off-road, paintballe albo aktywne zwiedzanie Jury. Catering również należy do naszych obowiązków ale na czas pandemii kiedy wyjazdy i aktywności w grupach nie są organizowane, postanowiliśmy wykorzystać nasze zasoby sprzętowe i moce przerobowe i stworzyć platformę codziennych pomocnych zakupów.

Mamy samochody, kontenery chłodnicze, wkłady mrożące oraz zamrażarki i lodówki. Skompletujmy Twoje zakupy, rozdzielimy je i przepakujemy je w odpowiedni sposób. Mrożonki dostarczymy tak byście mogli je włożyć bezpośrednio to Waszych zamrażarek. Wędliny i nabiał dotrą do Was schłodzone.

IGOR – to on przyjmuje dostawy w naszej firmie, kompletuje poszczególne zamówienia i przygotowuje je do dalszego transportu, odpowiada za kontakt ze sklepami przygotowującymi zakupy.

MICHAŁ – Na co dzień manager firmy zarządzający magazynem i zasobami ludzkimi ale na ten specjalny czas wcielił się w rolę koordynatora dostaw Waszych zakupów

AREK – nasz kierowca. Doświadczony animator, który na co dzień obsługuje grupy wycieczkowe jako przewodnik i lider. Teraz zgodnie z wszystkimi zasadami bezpieczeństwa dostarczy zamówione zakupy wprost do Waszych drzwi